Kontakt

Adwokat Płock – Kancelaria
Małgorzata Falkiewicz
ul.Synagogalna 4/14
09-400 PłockTel. kom. +48 500 109 808
Tel.: (24) 366 70 80
Fax: (24) 366 70 80
e-mail: adwokat.falkiewicz@gmail.com

Kancelaria jest czynna w godzinach:

– poniedziałek i środa: 9-17
– wtorek, czwartek, piątek: 9-15

Dobry prawnik Płock

Jesteśmy, przekonani, że dobry adwokat to doświadczony profesjonalista z indywidualnym podejściem do każdej sprawy, podchodzący ze zrozumieniem do potrzeb, a także obaw Klienta, ściśle współpracujący z Klientem, co daje efekty w postaci optymalnych rozwiązań i sukcesów.

Dlaczego prawnik Płock?

Czerpiemy z wieloletniego doświadczenia oraz wiedzy, które przekładamy na działania dostosowane do konkretnego problemu. Adwokat Małgorzata Falkiewicz to prawnik specjalista w prawie cywilnym, rodzinnym i opiekuńczym, karnym, a także w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych. Zależy nam na oferowaniu kompleksowych usług, w zakres których wchodzą nie tylko porady prawne, ale także reprezentowanie przed Sądami oraz sporządzanie wszelkiego rodzaju dokumentów

Dobry adwokat Płock i okolice

Jesteśmy otwarci na Klientów z różnych lokalizacji. Oferujemy reprezentowanie przed Sądem nie tylko w Płocku, ale też w innych miastach w zależności od potrzeb Klienta.

Prawnicy Płock – dostępność

Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego uprzejmie prosimy o uprzednie telefoniczne ustalenie dogodnego terminu i godziny spotkania. Jednakże w sprawach pilnych spotkania z Klientem mogą odbywać się poza wyznaczonymi godzinami pracy Kancelarii.